Pro Long System to funkcjonalne narzędzie, które wykorzystuje w procesie prostowania i wydłużania członka naturalne zjawisko siły trakcji. Polega ono na obciążeniu narządu odpowiednią siłą trakcyjną, równoważną masie 1.2 – 1.5 kg. Nie jest to dużo, biorąc pod uwagę korzyści wynikające z jej zastosowania. Wręcz przeciwnie, masa ta jest optymalną z punktu widzenia ludzkiego zdrowia, gdyż zapewnia najlepszy stosunek obciążenia do uzyskanych efektów.

Extender będący głównym elementem całości systemu jest tak dopracowany, by jego wielogodzinne stosowanie nie powodowało żadnych skutków ubocznych. Zaleca się jednak, by korzystanie z urządzenia było poprzedzone profesjonalnymi konsultacjami z lekarzem – specjalistą.

Jak to działa ekspander?

Extender posiada możliwość regulowania siły trakcji. Przedział 300 g to stosunkowo dużo, dzięki czemu mężczyzna może zoptymalizować sposób działania aparatu zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Produkt jest wykonany zgodnie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi higieny. Jego stosowanie wiąże się z koniecznością utrzymania go w odpowiedniej czystości, co redukuje ryzyko wystąpienia powikłań (np. w postaci stanów zapalnych) praktycznie do zera.

Jak należy stosować urządzenie? Zasada jego nakładania na członka jest bardzo prosta, choć szczegółowo opisana w dołączonej instrukcji. Według przytoczonych przez producenta systemu badań, rozciąganie penisa i jego prostowanie nie wiąże się ze ściśle określonymi ramami czasowymi.

Zaleca się jednak, by jego nakładanie ograniczyć do 9 -12 godzin na dobę, to jest w okresie możliwie intensywnej aktywności fizycznej. Pozostałe godziny dnia warto przeznaczyć na higienę i regenerację, dzięki czemu uzyskane efekty będą jeszcze większe.

Efekty stosowania Pro Long System – co warto o nich wiedzieć?

Rozciąganie penisa za pomocą systemu Pro Long System przedkłada się na szereg ciekawych efektów, dzięki którym – najlepiej przy wsparciu lekarza – można uzyskać konkretne skutki terapeutyczne.

Wzrost długości penisa – jest on spowodowany pracą tkanek pod obciążeniem trakcyjnym, dzięki czemu znacznie szybciej się one regenerują a nawet – używając terminu niezwiązanego z nauką – nadbudowują swoją strukturę. W efekcie tkanki penisa są znacznie lepiej odżywione (poprzez lepsze ukrwienie), co potęguje proces ich naturalnego wzrostu.

Wzrost grubości penisa – lepsze ukrwienie i odżywienie tkanek członka przedkłada się również na wzrost jego objętości, a co za tym idzie – również samej średnicy. Ma to ogromne znaczenie dla Panów, którym zależy na komfortowym życiu seksualnym.

Redukcja wykrzywienia członka – to bardzo ważny efekt stosowania tego niezwykłego urządzenia. Jak powszechnie wiadomo, skrzywienie penisa to poważne schorzenie, które w wielu przypadkach może doprowadzić do powstania różnych skutków ubocznych, w tym problemów z wytryskiem i słabego ukrwienia penisa. Obciążenie go trakcją sprawia, że z biegiem czasu jego kształt i wygląd stają się bardziej regularne.

Mówiąc krótko – Pro Long System stworzony jest głównie dla tych mężczyzn, którzy szukają optymalnego sposobu na walkę z niektórymi schorzeniami penisa (zwłaszcza choroba Peyroniego). W praktyce mogą z niego korzystać również i ci Panowie, których penis jest mały lub wykrzywiony. Oczywiście proces ten powinien być poprzedzony wizytą lekarską.

Porn-Pro-Pills

Pro-Long-System