Fish XXL namawia na kierownicze instynkty ryb, wyjątkowo takich okropniejszych ras. Umacniając poczucie braku, przyciąga ryby choćby z zdalna także popiera kosztuje do skonsumowania przynęty.

EFEKT FEROMONOWY

Ważnym pierwiastkiem czynnym Fish XXL jest podwalina chemiczna, która przedstawia efekt naturalnego feromonu. Puściłby on namalowany poprzez część naukowców chodzących pod dowództwem dr Andy’ego Moore’a z “Makaronu Miastem Badań nad tematami środowiska, działalności połowowej i akwakultury”; i wykazano, że silnie zwiększa smak oraz węch grupowania ryb. Toż nieprzeciętne połączenie feromonów stawało się podstawą produktu określonego na zbytu regionalnym jako “Fish XXL”.

Jak działka Fish XXL

“Fish XXL”; stanowi spośród powodzeniem wdrażany w rybołówstwie rekreacyjnym czyli fizycznym jak atrakcja, oraz dodatkowo w rolnictwach rybackich.

Strony efektu

Polska systematyczna funkcja mierzy na projekcie ubezpieczenie własnym klientom dotąd niezwykle uroczego wypoczynku.

Wysoka sprawność

Ryby XXL są zwłaszcza niezawodne w połowach dużych poziomów ryb ludzi kategorii.

Badane

Produkt istniał studiowany w różnorodnych gustach waty również realiach atmosferycznych.

Okazja

Ryba XXL wzbogaca ludzkie perspektywy na objęcie niesamowitego połowu.

Bezproblemowa obsługa

Nawilżyć go na niespodziankę i spostrzegać, jak ryby idą się po niego.

Płynny

Pojedyncze pudełko ma część artykułu minimalną do postępowania do 5 razy.

Większy połów

Będziesz zaczęty, ile ryb możesz złowić!

Na czym liczy skuteczność Fish XXL?

Tenże spray do chłodnych połowów stymuluje ryby oraz stosuje bardzo genialny skutek, bo korzysta wysoce prężne elementy:

Obraz z trawy. Jego dochód na kolki spośród dynastie karpi jest uwierzytelniony nie jedynie pytaniami naukowymi, lecz ponadto przez mnóstwo pokoleń wędkarzy.

Białko kałamarnicy. Tenże kawałek stanowi dla lubiących surowe ryby.

Wapno cielęce. Egzotyczny pierwiastek, który pożąda część ryb.

Czosnek słoniowy. Sprawia, iż kolki są ponure natomiast nienasycone.

W zimie części zostają się trudne. W kraju, jak wychodzą niewysokie temperatury, wynik robienia naturalnej zdobyczy istnieje daleko ograniczony doceniaj w zespole nie występuje. Dużo substancji świeżych ryby przestaje rozciągać się w wacie a wyróżniać swój dodatek do towarzystwa. FishXXL, rozwija się choćby w chłodnej wódce, przyciągając ryby z nietypowych zajęć zbiornika, pociągając jego szkodę ostrożności w linijkę tulenia się do montażu z przynętą.

Jaką rybę można złowić z FishXXL?

Drapieżna ryba przyciąga liczną konsystencję sprayu – aktywatora. Wita na dodatek FishXXL w pięknej przerw i narusza przebierać się w obrotu źródła dodatku.

Nie drapieżna ryba, która poznaje się w przyszłych zbiornikach wodnych, aktywnie przyjmuje na pojawiający się aromat i zapach przynęty FishXXL również swobodnie ją pyta, degustując.

Czujna ryba, postrzegająca na ciemnobrązowy kolor przynęty, przed którą czuje się bezpieczna.

erex m16 buy

fish xl