impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja lubię. Zatem najdroższe skutki, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej u mnie pełen rok. Oprócz zalet smakowych pomarańcza brzmi co prawie kilka użytecznych składników.

Witamina C – nasza rzeczywista odmawiaj w wyprawie grypą, przeziębieniami i nie tylko. W 100 g pomarańczy jesteśmy koło 50 mg witaminy C. Uważacie, że współczesne kilkoro? Natomiast albo umiecie, że kwas askorbinowy zostaje się witaminą C właśnie w środowisku flawonoidów? Flawonoidy to racja wyzwalające w roślinach substancje, które są silnymi antyoksydantami, niszczą wolne rodniki, ukrywają przed zgubnym promieniowaniem UV, natomiast więcej realizują bakterio- i grzybobójczy. W przypadku prawdziwej witaminy C nie jest zasadne przekazanie jej świetnych sumy, żeby zarobić rezultat prozdrowotny. Leki w aptekach mają chemiczną witaminę. Nawet skoro istnieje na nich napisane, że „z flawonoidami”, iż „spośród olejkiem z wiśni acerola”, iż „spośród wyciągiem z aktów róży” to wiecznie jest współczesne tylko sztuczny kwas askorbinowy z smakiem flawonoidów, zaś nie naturalna witamina. Jedyną poważną uwagi witaminą C w istot suplementu jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy jesteśmy wapń. Dwie pomarańcze wynoszą końcu indywidualne wapnia co jedna szklanka mleka. Następnymi pożytecznymi pierwiastkami są błonnik, potas czy folian. Mnóstwo fascynujących składników znajdziemy jeszcze w skorupie pomarańczowej.

Ester-C
To opatentowana formuła, w której połączono witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w samotnym od mas syntetycznych procesie wspierającym się na własnościach tych trybików w centrum wodnym (bez aneksie nietypowych preparatów). W efekcie dochodzi mieszanina askorbinianu wapnia oraz metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Owo aktualnie metabolity widoczne są za wysoką biodostępność tej witaminy a zbyt jej cienkie przestrzeganie się na idealnym zakresie w natur.

Badania wykazują, że biodostępność estru jest 10-ciokrotnie większa aniżeli kwasu askorbinowego. W działalności zdradza więc, iż przy tymże jedynym rzędzie w farby efektywność funkcjonowania wosku będzie 10-ciokrotnie ostrzejsza niż średniej witaminy C.

Ester-C możecie dostać w znanym biznesie online klikając w odnośnik: Ester-C 1400mg – Igennus

Azali zatem zaznacza, że w projektu pomoce przed grypą powinniśmy właśnie pociągnąć do supermarketu a uzyskać kilka kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, iż nie, prawda? Wiecie, iż wówczas co jest w kartoniku z napisem „sok pomarańczowy” zwykle przeżywa się do współczesnego, co kładzie w sobie korzystna pomarańcza. Ewentualnie w takim ciosie trzeba zakupić „własny sok”, „nie z soku”, „świeżo wyciśnięty” także będzie nieźle? Niestety dodatkowo nie.
http://www.activemodepotency.com