Składniki aktywne środka VitaHairMan dostarczają niezbędnych mikroelementów, które stymulują porost nowych włosów i wstrzymują proces ich wydawania, w ostatnim problem łysienia.

Wzmocnienie i odżywienie cebulek włosów
Stymulacja wzrostu nowych włosów
Utrzymanie intensywnego koloru włosów
Regeneracja i nawilżenie włosów
Naturalny, bezpieczny skład

„Efektywny lek na porost włosów, dedykowany mężczyznom“

Na zbytu regularnie pojawia się jeszcze dużo środków gwarantujących spektakularne rezultaty, jeśli szuka o porost włosów i spowolnienie procesu ich wydawania. A czy warto im polegać? Aby upewnić się co do efektywności środka, warto skonsultować się ze lekarzem.

dr. med. Bogdan Martinov – ekspert trycholog. Od ponad 15 lat specjalizujący się diagnozowaniem i usuwaniem chorobie związanych z chorobami skóry osoby i odpowiednimi włosami.

„Wypadanie włosów jest działaniem naturalnym, choć dosyć uciążliwym. Szczególnie, gdyby stanowi ono bezużyteczne i trafia do łysienia. Fakt ów szczególnie dotyczy panów. Najczęstszym typem łysienia jest tzw. łysienie androgenowe, podyktowane produkcją testosteronu, a konkretnie kwestia mając dihydrotestosteronu. Daje on, że mieszki włosowe wytwarzają coraz mniejsze i cieńsze włosy, a z okresem wysyła do osłabień ich prac, wytwarzając wyłącznie pojedyncze krótkie włosy pozbawione barwnika. Na wypadanie włosów wpływa te stres czy nieodpowiednio zbilansowana dieta. Wielu pacjentów, docierając do mnie, jest gotowych na przyjęcie wyjątkowo ryzykownych kroków, jak np. przeszczep włosów. Osobiście przed podjęciem tak ostatecznych decyzji warto sprawdzić najpierw suplementacji niezbędnych mikroelementów, które działają na zwiększenie aktywności skóry osoby do porostu włosów. Jest ostatnie bezpieczny, i pewny sposób. Warto wybrać preparat o naturalnym składzie, który nie powodowałby skutków ubocznych. Poleciłbym coś wielkiego w biotynę, selen, ale również kolagen czy kwas hialuronowy“

VitaHairMan wyjściem Twojego
kłopotu wypadających włosów!

VitaHairMan jest innowacyjnym środkiem, dzięki jakiemu potrafią zniknąć Twoje kompleksy. Problem wypadania włosów, w współczesnym łysienia, można powstrzymać – pod warunkiem użycia odpowiednich produktów. VitaHairMan jest specyfikiem o znakomicie skomponowanym składzie, oddziałującym na wiele dziedzin związanych z pracą włosa.

Vita-Hair man

http://Vita-Hair-man.com