Preparat Alluramin jest w własnym składzie feromony naturalnego pochodzenia. Znajdziemy tu chociażby feromony: androstenole oraz androstadienony, które wpływają, że mężczyzna widziany jest jako bardziej atrakcyjny, młody i opiekuńczy. Alluramin został zrealizowany z naturalnych pierwiastków, które umożliwiają bezpieczeństwo. Androstadienon to bezwonna pochodna testosteronu, wytwarzana przez panów wraz z wtedy w momencie pobudzenia. Substancja ta odpowiada za aktywację mózgu kobiet i podnosi obok nich planowanie. Dzięki niemu ślubnej będą przy mężczyźnie bardziej rozluźnione dodatkowo będą pobierały go jak bardziej silnego.

To oczywiście Androstadienon stanowi podstawę Alluraminu. Pozostałe feromony, które badają w skład mieszanki to m. in. 3A: Andostenol – dzięki niemu kobiety lepiej oceniają panów. Pomaga on podejmowanie kontaktów oraz sygnalizuje młodość oraz zdrowie. Dlatego określany jest ice breakerem. Androstenon – ten feromon wzbudza respekt. Kobiety preferują mocnych także bezpiecznych siebie panów, toteż działa on, że człowiek umieszcza się stanowić dużo atrakcyjny. Andristeron – powoduje zmniejszanie niepokoju u pań i rozluźnia je. Dzięki niemu osoby będą postrzegały mężczyznę, jako ciężkiego i opiekuńczego samca, który będzie w stanie zaopiekować się ich wspólnym potomstwem.

Gdy idzie o stosowanie Alluramin badania pokazują, że osoba podświadomie wybiera samca, jaki będzie mógł chronić się nią także jej dziećmi. Pozostałych pierwiastków wytwórca nie chce znaleźć przez względy na konkurencję. Alluramin istnieje w 100% naturalnym preparatem, zatem jego wyznaczanie jest bezpieczne, i co wewnątrz tym idzie — żeby go uzyskać nie powinien pamiętać recepty. Alluramin można dostać na stronie internetowej producenta.
Środek Alluramin ma formę dostępnego w użytkowaniu sprayu, który należy rozpylić na wszelkim ciele, zgoda na nadgarstkach, szyi oraz na łokciach. I klatce piersiowej.

Jedno rozpylenie daje efekt choćby do dwunastu godzin. Należy stosować raz dziennie. Jedno opakowanie Alluraminu ma pojemność 14 ml. Pojedyncze opakowanie średnio wystarcza na około jeden miesiąc. Po półrocznym, nieprzerwanym stosowaniu, ciało niejako zapamięta zapach feromonów oraz samo tworzy je dostarczać. Dlatego warto na wstęp zaopatrzyć się w znaczniejsza miarę Alluramin, warto skorzystać z rabatów i promocji, które producent oferuje.

alluramin price

Alluramin24.com