Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najskuteczniejsze aktywne pierwiastki dają Ci pewność, że Twój testosteron, na jaki tak trudno pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ rezultaty naszych treningów. Cerberus da Ci wykuć mięśnie ze zwykli oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie masy i wartości jeszcze zupełnie nie było właściwie popularne i bliskie.
Cerberus

Jeżeli planujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że stoi enzym, aromataza, który zezwala na konwersję androgenów (w ostatnim testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym tenże istnieje to Twoim wrogiem. Cerberus jest wydajnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zauważysz jak obraca się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia efekty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu postępu we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i kieruje poziom testosteronu na dużym stopniu. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj wraz z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak działał w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Zaprezentowało się, iż ta żyłki do organizowania swojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad naszym ciałem i doborem odpowiedniej diety pokazały go jako odpowiednio troszczyć się o siebie. Tę myśl oferuje swoim podopiecznym.

Cerber to silny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus by Somatodrol ułatwi Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )