Aktywny węgiel, który załatwi wszystkie przebarwienia z Twoich zębów!

Zmień nasz projekt i wyraź swoją drugą osobę! Czarna pasta do zębów z węglem aktywnym da Ci wymarzony, śnieżnobiały uśmiech, którego wszystek będzie Ci zazdrościł!

Pasta do zębów Whitify Carbon:

łatwo oraz bez problemu usuwa przebarwienia po kawie, papierosach, herbacie, winie itd.
daje pełną kontrolę przed nowymi przebarwieniami
łagodna dla szkliwa
ochrania przed próchnicą

Że wiesz, że węgiel aktywny jest świetny przy problemach żołądkowych. A czy wiesz, że doskonale zbiera się te przy usuwaniu przebarwień?

Struktura węgla aktywnego jest miękka i zatem przedstawia on idealne właściwości absorbcyjne. Węgiel po prostu „umieszcza” w siebie wszelkie zanieczyszczenia, wybierając je z Twoich zębów i powodując blask Twojemu uśmiechowi. Ponadto chroni zęby przed bakteriami.

Węgiel aktywny, pomimo swojej wielkiej efektywności, jest ryzykowny dla Twojego szkliwa. Nie ściera go a nie niszczy.

Papierosy, wino, kawa, herbata – aktywny węgiel poradzi sobie tak samo dużo z jakimś przebarwieniem.

Śnieżnobiały uśmiech
to zaledwie początek!

Whitify Carbon ta zbyt zadanie przede każdym wybielić Twoje zęby, ale gdyby planujesz po prostu zatroszczyć się o własne zęby w wszechstronny rozwiązanie, to nie zawiedziesz się. Skład pasty został wyłoniony w ów system, żeby przy jej pomocy troszczyć się o łączne najistotniejsze cechy zdrowych zębów:

uśmiech bez przebarwień
ochrona przed próchnicą
świeży oddech
ochrona szkliwa
pełne bezpieczeństwo

Czy wiesz, że nadmiar fluoru pewno stanowić poważny? A jednak zapewniasz go nie ale z pastą do zębów, ale zarówno z stałym pożywieniem, wodą itd. Lub istniejesz gwarancja, iż nie przekraczasz bezpiecznych norm?

W paście Whitify Carbon zwolnili z fluoru. Dodaliśmy za toż różnorodne pierwiastki, które podobnie dobrze chronią Twoje zęby przed bakteriami oraz co wewnątrz tym chodzi, przed próchnicą, np. ksylitol.

Nie nie stosowałeś czarnej pasty?

Obawiasz się, że potrafi pobrudzić Twoje ubranie? Skład Whitify Carbon dobraliśmy w współczesny metoda, by nie zostawiała śladów – wyjątkowo sprawnie wyeliminujesz ją z założenia czy umywalki. Zaraz po pierwszym umyciu zębów zobaczysz, że potrafisz ją użytkować bez obaw!

Zalecany przez najbardziej
profesjonalnych dentystów!

„Przebarwienia na zębach to kłopot, który rzeczywiście potrafi popsuć zabawę z bycia. Wiem o tym, gdyż jestem dentystą od kilkunastu lat i pacjenci nieraz mówili mi jak przebarwienia oddziałują na ich samopoczucie. Dobrze, że właśnie da się spośród ostatnim konkurować naprawdę efektywnie za usługą pasty z węglem aktywnym Whitify Carbon. Mówię ją własnym pacjentom i jednak jestem dobry, gdy widzę, jak przekształcił się ich rys również gdy wpłynęło więc na wzrost ich pewności siebie. Pastę Whitify Carbon trzeba pochwalić same za to, jak dużo przeciwdziała próchnicy. Sądzę, że wszystek będzie usatysfakcjonowany, jeżeli weźmie spośród tejże pasty.”

Whitify Carbon kup teraz
http://whitifycarbon.com