Wyobraźcie sobie sprawę, gdy będąc przebarwione zęby, smarujecie je wyjątkowym żelem, nakładacie na nie danie z diodami LED a zaraz po kilku dniach możecie cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem. Powtarza się to sprawą domem z filmów bądź książek s-f, jednakże zapewniamy was, że istnieje wówczas już możliwe, dzięki nowoczesnemu zestawowi Whitify, złożonemu z żelu oczyszczającego oraz nakładki aktywującej światłem jego pierwiastki czyszczące. Można zatem usuwać wszystkie przebarwienia szkliwa samodzielnie, bez potrzebie kosztownych wizyt u dentysty, i wybierający się w zespole żel jest jednocześnie oparty na ekologicznych, całkiem bezpiecznych składnikach.

Działanie Whitify opiera się na dwóch najistotniejszych elementach, żelu wybielającym i lampie LED pozwalającej zintensyfikować i przyspieszyć efekty wpływania pierwiastków aktywnych żelu. Światło czerpane z diod LED jest zwykle stosowane przez dentystów, i już raz mamy możliwość wzięcia z jego unikalnych właściwości dodatkowo w warunkach domowych. Czyni ono łatwo na szkliwo zębów, konkretnie jego zewnętrzną powierzchnię oraz w wymieszaniu z racjami żelu pozwala uzyskać wyniki, o jakich wcześniej nam się nie śniło. Korzystanie spośród niej pochodzi niewątpliwie całkiem bezpieczne, i tylko żel, oparty na własnych, roślinnych składnikach, w grupie sukcesów nie wywołuje negatywnych skutków ubocznych, ale u niektórych jednostek może wystąpić dobry efekt nadwrażliwości. W składzie Whitify nie znajdziemy z zmian fluoru, dla osiągnięcia duzi rezultatów przynależy go brać przez inne 6 dni, a tenże sposób wybielania powinien trwać 30 minut. Nie wolno go obsługiwać w przypadku posiadania koronek zębowych i aparatu korekcyjnego na zębach, i po zabiegu podawane jest umycie zębów.

Użytkowanie Whitify jest wręcz dziecinnie niskie i daje się do dzieła paru kroków, proponowanych przez producenta, które sprawią, iż będziemy napawać się promiennym uśmiechem.

By móc skutecznie wybielić zęby i wyzbyć się z nich wszystkiego osadu należy:

Umyć szczegółowo zęby i wypłukać usta usuwając wszelkie pozostałości pasty.
Podłączyć do lampy LED znajdującą się w doborze nakładkę i przykryć na nią niewielką ilość żelu z dołączonej strzykawki, około ¼ jej zawartości.
Umieścić ją potem na zębach, uważając, żeby żel nie miał żadnego związku z dziąsłami.
Trzymać nakładkę w ustach przez pół godziny i przez ów moment nie ogranicza ona w budowaniu kolejnych prac.
Po 30 minutach zlikwidować nakładkę, odłączając ją z lampy LED, szczegółowo umyć także na brzegu umyć zęby.

Oczywiście dzięki tym dwóm elementom, prostocie użycia powiązanej z bardzo dużą skutecznością, Whitify cieszy się w sumy zasłużonymi pozytywnymi uwagami. Także kobiety z niego korzystające, kiedy i zadający go specjaliści, mówią się o przed w samych superlatywach, chwaląc jego prędkość wpływania oraz skuteczność w usuwaniu wszystkich, choćby dobrych przebarwień.

Whitify buy

{Whitify24.com|Whitify24.com|www.Whitify24.com|http://Whitify24.com|http://www.Whitify24.com|https://Whitify24.com|wikipedia.com|google.com|www.Whitify24.com)