Whitify wybiela zęby, dzięki bezpiecznemu żelowi wybielającemu.

Zamknięta w zestawie LED-owa lampa aktywuje składniki żelu i przyśpiesza proces wybielenia. Wystarczy 6 dni, abyś zmieniłem własny wygląd!

Żel posiada m.in. sodę oczyszczoną. Dodatek naturalnych ekstraktów, jak sok z liści aloesu czy ekstrakt z nasion granatu zabezpiecza zęby przed bakteriami. Mentol świetnie odświeża oddech.

W tym żelu nie znajdziesz nadtlenku wodoru (hydrogen peroxide), wielokrotnie branego w różnych środkach. Toż szczególnie silna substancja, jaka może nieprzyjaźnie wpłynąć na szkliwo zębów, toteż wpisaliśmy na dużo wygodne, lecz i skuteczne pierwiastki.

Uznany przez dentystów

„Jestem dentystką z 20-letnim stażem. Cały okres się szkolę i rozszerzam nasze opinie, a właściwie, przez te wszelkie lata zamieniłoby się dużo daleko oraz co chwila pojawiają się nowe wynalazki i odkrycia. Ostatnio na zebranie w Niemczech dowiedziałam się o Whitify, mianowicie zestawie do własnego wybielania zębów. Przetestowałam go zaś byłam zaskoczona efektami! Whitify wybielało zęby chociażby skuteczniej niż zabiegi dentystyczne, a jednocześnie chwila i bez efektów ubocznych! Właśnie w domowym gabinecie i zaczęłam używać Whitify i rozmawiam o nim twoim pacjentom.”

Przeważnie stosowane pytania:

1. Czy to zęby staną się bardziej delikatne po stosowaniu Whitify?

Nie powinno do tego dojść. Whitify zostało przygotowane tak po to, żeby przekazać Ci śnieżnobiałe zęby bez zbytniej wrażliwości. Trzeba natomiast pamiętać, że każdy jest osobisty a u niektórych może pojawić się lekkie uczucie wrażliwości. Istnieje ostatnie odpowiednie.

2. Piję kawę oraz herbatę, palę papierosy, piję czerwone wino. Czy Whitify pomoże mi wybielić zęby?

Tak! Whitify skutecznie wspomaga pozbyć się przebarwień spowodowanych stosowaniem takich używek.

3. Moje zęby były się przebarwione po wykorzystaniu środków. Czy Whitify znaczy dla mnie?

Whitify poradzi sobie z miłymi i średnimi przebarwieniami spowodowanymi stosowaniem tetracyklin. Oraz nie zalecamy stosowania przy dużych przebarwieniach tetracyklinowych.

4. Jaki istnieje skład żelu?

W żelu wykorzystaliśmy same z najczystszych składników wybielających zęby, które i zapewniają bezpieczeństwo, działając prawidłowo delikatnie. Dodatek ekologicznych ekstraktów, jak wyciąg z nasion granatu działa ochronnie na zęby. Wyciąg z liści aloesu ma życie przeciwbakteryjne. Mentol rewelacyjnie odświeża oddech. Pełny skład żelu to: Propylene Glycol Glycerol, Deionized Water, Sodium Bicarbonate, Xanthan Gum, Aloe Leaf Juice, Carbomer, Menthol, Citric Acid, Sodium Chlorite, Pomegranate Seed Extract, Chamomile Flower Extract.

5. Przez jaki okres użytkować Whitify?

Stosuj Whitify przez 6 drugich dni, po pół godziny.

6. Żel mi się skończył, czy mogę dokupić same opakowania?

Oczywiście, odnajdziesz je w polskim biznesie.

7. Jakie zadania spełnia LED-owa lampa?

Lampa zdecydowanie przyśpiesza wybielające działanie żelu. Co prawda sam żel wystarczy, żeby podarować Ci wyglądane skutki, ale lampa pewnie je przyśpieszy. Jeżeli więc chcesz zauważyć wyniki szybciej, korzystaj z lampy, zwłaszcza iż jej wprowadzanie istnieje w pełni bezpieczne.

8. Jak zasilana jest LED-owa lampa?

Lampa zasilana jest za pomocą baterii. Znajdują się one w ośrodku lampy, przed pierwszym użyciem trzeba wziąć plastikową przesłonę, która oddziela baterię.

9. Czy samo stosowanie lampy może wybielić zęby?

Nie, żeby wybielić zęby niezbędne jest kierowanie żelu.

10. Jak powszechnie trzeba powtarzać zabieg wybielania?

Częstotliwość zależy z Ciebie. Kiedy uznasz, że Twoje zęby ponownie potrzebują wybielenia, zacznij znowu używać Whitify. Klienci przeważnie powtarzają proces wybielania co 3-6 miesięcy.

11. Czy żel posiada fluor?

Nie, nasz wynik nie posiada fluoru.

12. Czy mogę wybielać koronki przy pomocy Whitify?

Nie nie, Whitify nie jest do wybielania koron zębowych.

13. Czy mogę pobierać z zestawu, mając sprzęt na zębach?

Nie, nie zalecamy takiego rozwiązania.

14. Czy można stosować żel, kiedy tworzy się plomby?

Oczywiście. Plomby nie przeszkadzają w stosowaniu Whitify.

15. Czy powinienem umyć zęby po zastosowaniu produktu?

Tak, zalecamy takie rozwiązanie.

Whitify

{Whitify24.com|Whitify24.com|www.Whitify24.com|http://Whitify24.com|http://www.Whitify24.com|https://Whitify24.com|wikipedia.com|google.com|www.Whitify24.com)