Whitify Carbon ułatwi nam odzyskać śnieżnobiały uśmiech bez potrzeby udawania się na przyjemne i czasochłonne zabiegi stomatologii estetycznej. Stanowi zatem skomplikowana czarna pasta do zębów, której trzon jest aktywny węgiel bezlitośnie mówiący się z uporczywymi przebarwieniami i grasującymi w jamie ustnej bakteriami. Whitify Carbon niewątpliwie zainteresuje wszą kobietę, jaka planowała prostym, prostym sposobem polepszyć wygląd swoich zębów na bielszy, choćby o parę tonacji, jak także wyzbyć się nieestetycznych zabarwień.

Część osób nie jest spełniona z wyglądu naszych zębów. Często mimo skrupulatnej opiek i użytkowania popularnych past do zębów bądź innych specyfików o wartościach wybielających, nasze zęby a naprawdę mocno trudno odpowiadają na jakości doprowadzenia ich do klasycznego wyglądu. Nalot i przebarwienia wielekroć są zbyt intensywne i nazbyt mocno zintegrowane ze szkliwem, aby oddać się zlikwidować przeciętnemu specyfikowi.

Jednakże pojawiła się ostatnio na rynku rewolucyjna pasta do zębów, która może dopomóc zażegnać kłopoty z trudno usuwalnymi przebarwieniami i kolorytem zębów dalekim od idealnej bieli. Pasta ta prowadzi większość pokrewnych produktów pod względem bogactwa składników aktywnych oraz mocy wpływania. Posiada węgiel aktywny, który o wiele dobrze wychwytuje i eliminuje zabrudzenia i osady, dając efekt nieskazitelnie pięknych i białych zębów. Istnieje to Whitify Carbon.

Pasta Whitify Carbon, kiedy na zaawansowaną pastę do zębów przystało, wykazuje wielotorowe działanie, tym samym nie tylko poprawia estetykę uzębienia, lecz również kompleksowo myśli o zdrowie jamy ustnej. Do spektrum działań Whitify Carbon należą:

oczyszczanie zębów z sądów i przebarwień, powstających między różnymi na zysk palenia papierosów, picia kawy, mocnej herbaty, soków owocowych też innych czynników;
ochrona szkliwa przed dalszym powstawaniem przebarwień i zbieraniem się nalotu nazębnego;
zmiana białego lub żółtawego odcienia zębów na dużo bielszy;
usuwanie bakterii i grzybów panujących w jamie ustnej;
ochrona zębów przed próchnicą;
hamowanie rozwoju kamienia nazębnego;
regulowanie poziomu pH w ustach;
odświeżanie oddechu na kredyty czas.

Whitify Carbon – skład

Węgiel aktywny to kluczowy składnik pasty do zębów Whitify Carbon. Niestety pochodzi wtedy przecież zwyczajny węgiel, ale węgiel o prawidłowo dobranym stężeniu i sile cząsteczek, właśnie taki, jaki jest pomocny do efektywnego usuwania zarówno płytki nazębnej, jak również zapisanych przebarwień z powierzchni tych zębów. Węgiel aktywny z piękną skutecznością pochłania spotkane na bliskiej możliwości skażenia, wysyłając do systematycznego zanikania zmian barwnikowych.

Kolejny element pasty Whitify Carbon to uwodniona krzemionka, która dynamicznie ściera z dziedzin zębów wszystkie osady, tym tymże dobrze je odkaża i poleruje. Co znacznie, krzemionka idzie na szkliwo w system rozwijający i wybielający. W paście Whitify Carbon znajdziemy i ksylitol, który spełnia tutaj rolę zabójcy bakterii oraz grzybów i blokera próchnicy.

Następny fragment to chloroheksydyna – substancja pytająca o zdrowie naszych dziąseł, a wraz zwalczająca płytkę bakteryjną i zapobiegająca przed powstawaniem kamienia nazębnego. Nie brakuje tu i antybakteryjnego i przeciwzapalnego ekstraktu z sosny śródziemnomorskiej i odświeżającego i orzeźwiającego mentolu.

Skład pasty Whitify Carbon jest otwarty, suchy i lekki. Nie odkryjemy w nim niebotycznie długiej listy chemicznych substancji o trudnych firmach i trudnym wpływaniu. W ostatnim fakcie wszystko znamy od Oraz do Z – kilka komponentów wszechstronnie dba o zdrowie i czystość zębów i jamy ustnej, i przy okazji, oraz może przede wszystkim, naprawia niedoskonały wygląd naszych zębów, robiąc je białymi, gładkimi, lśniącymi, pozbawionymi zabarwień.

Whitify Carbon  price
google.com