Półki sklepowe uginają się od magicznych past, jakie osiągają w atrakcyjny sposób wybielić nasze zęby i dokonać, że będziemy oślepiać uśmiechem. Czy warto inwestować pieniądze na różnorodne marki, poszukiwać tej jedynej jedynej, skoro na zbycie dostępna jest pasta wybielająca z węglem aktywnym? Naszym mniemaniem, znacznie szybko jest zamówić Whitify Carbon i radować się efektami, które widać.

Jakie są opinie różnych kobiet o Whitify Carbon?

Czytając opinie osób, które obecnie wypróbowały pastę wybielającą Whitify Carbon, można z całkowitą pewnością stwierdzić, że znaczy owo skutek warty uwagi. Można znaleźć opinie, w jakich jest bezpośrednio napisane, że już krótkotrwałe wpływanie pasty powoduje rezultaty, które trudno było osiągnąć używając zwykłej pasty do zębów z drogerii. Poniżej marki na punkt Whitify Carbon – jak że pasta planuje bezpośrednich wielbicieli!

„Tak długo szukałam pasty wybielającej, która poradziłaby sobie z własnymi przebarwieniami na zębach, że już zaczynałam tracić możliwość na śnieżnobiałe zęby. Pewien rok temu natknęłam się na wpis na pewnym blogu, gdzie pisano o Whitify Carbon. Powiem krótko – kupujcie i stosujcie spośród obecnego ludzie! Nie planuje doskonalszej pasty wybielającej!” – Asia

„Wydajna, warta przystępnej wartości, realizująca swoje działanie – czego chcieć więcej?” – Artur

Po zużyciu niecałego jednego opakowania. Wiadomo, że im dłużej będziesz brać pasty, tym Twoje zęby będą coraz bardziej zbliżone kolorowi białego śniegu. Lecz nie takiego śniegu, jaki posiadamy okazję spotykać w Polsce z paru lat! Bardziej chodzi o taki, jaki można zobaczyć na Antarktydzie – nieskazitelnie biały, bez małych niedoskonałości. Pasta jest łagodna dla szkliwa, nie posiada fluoru, natomiast jej magicznym czynnikiem jest wyłącznie aktywny węgiel, który wymaga wszelkie bakterie, przebarwienia oraz toksyny.

A dawkowanie? Czy mogę zaszkodzić moim zębom zbyt częstym używaniem Whitify Carbon?

Nic z obecnych sytuacji! Aktywny węgiel, mimo własnego dobrego działania, jest delikatny dla szkliwa zębów. Ksylitol (który zna oddziaływanie przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne), chloroheksydyna (dzięki niej nie powstaje kamień nazębny), ekstrakt z sosny śródziemnomorskiej (wpływa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie), mentol (zapewnia świeży oddech), uwodniona krzemionka (delikatnie a szczegółowo czyści zęby) i węgiel aktywny – czyli po przeczytaniu tych składników, wciąż zastanawiasz się czy Whitify Carbon toż odpowiedni wybór? Zęby należy myć tak jak naturalną pastą – z tą różnicą, że tu ponadto nie trzeba się denerwować efektami, bo ekonomiczne jest, że będą.

Whitify Carbon pasta Whitify Carbon
whitifycarbon.com