Wybielanie zębów w 6 dni! W Twoim własnym domu, tak toż ludzkie jak u stomatologa!

W składzie Whitify znajdziesz każde elementy niezbędne do efektywnego, wygodnego oraz szybkiego wybielania zębów – zaraz po kilku dniach wykorzystywania z dumą uśmiechniesz się do całkowitego świata! 🙂

Whitify wybiela zęby, dzięki
bezpiecznemu żelowi wybielającemu.

Zamknięta w wyborze LED-owa lampa aktywuje składniki żelu i przyśpiesza proces wybielenia. Wystarczy 6 dni, abyś zmieniłem swój wizerunek!

Żel posiada m.in. sodę oczyszczoną. Dodatek naturalnych ekstraktów, jak wyciąg z liści aloesu czy wyciąg z nasion granatu zabezpiecza zęby przed bakteriami. Mentol świetnie odświeża oddech.

W tym żelu nie znajdziesz nadtlenku wodoru (hydrogen peroxide), częstokroć używanego w różnych preparatach. To szczególnie mocna substancja, która może nieprzyjaźnie wpłynąć na szkliwo zębów, zatem położyliśmy na znacznie wygodne, lecz i skuteczne pierwiastki.

Uśmiech… bez przebarwień!

Papierosy, kawa, herbata, czerwone wino. Teraz nie chcesz się denerwować ich dochodem na biel naszych zębów! Z Whitify usuniesz wszelkie przebarwienia. Nareszcie będziesz delektować się ulubioną kawą albo herbatą bez wyrzutów sumienia…
Bez konsultacje u stomatologa

Nikt nie lubi dążyć do stomatologa. Na wesele Whitify powstał po to, żebyś zyskał śnieżnobiały uśmiech:

bez pochodzenia z domu
bez stresu
bez dawania wielkich kapitałów
bez nadwrażliwości zębów, która niejednokrotnie następuje po wybielaniu u dentysty

W zestawie Whitify znajdziesz:

żel wybielający
elastyczną nakładkę na zęby
lampę LED do przyśpieszenia skutków
tubki z żelem wybielającym
wzornik odcieni zębów

Tylko 30 minut dziennie, lśniący uśmiech przez cały okres!

Stosowanie Whitify jest łatwo łatwe! To dopiero 5 prostych kroków! Czyń je poprzez 6 dni i popatrz jak przemieni się Twój uśmiech!

1Umyj zęby i wypłucz usta.
2Połącz ze sobą lampę i nakładkę na zęby. Umieść niewielką kwotę (ok. 1/4 strzykawki) żelu wybielającego w nakładce. Umieść go tyle, żeby żel pokrył Twoje zęby, jednak nie dziąsła.
3Umieść nakładkę na zębach i włącz lampę. Jeśli żel ma kontakt z dziąsłami, zetrzyj go w współczesnych miejscach.
4Trzymaj nakładkę w ustach przez rok trwania sesji (30 minut). W tymże sezonie możesz działać, więc co lubisz: ćwiczyć, oglądać telewizję, pracować przy komputerze.
5Wyjmij nakładkę, wypłucz dokładnie usta, odłącz lampę od nakładki. Wypłucz szczegółowo nakładkę.

Gotowe! Za każdym następnym spojrzeniem w lustro, zobaczysz, że Twój uśmiech zatrzymuje się coraz bielszy!

Whitify 2

{Whitify24.com|Whitify24.com|www.Whitify24.com|http://Whitify24.com|http://www.Whitify24.com|https://Whitify24.com|wikipedia.com|google.com|www.Whitify24.com)