Feromony to podstawy zapachowe bardzo przystępne w naturze, tworzą je również rośliny, jak również zwierzęta. Organizmy ludzi i zwierząt wydzielają feromony raczej w projekcie przekazania partnerowi informacji o gotowości seksualnej, jednakże nie tylko, są także jako regulatory zachowań społecznych zaś ich postępowanie stanowi wyjątkowo szybkie. Feromony są fantastycznym dodatkiem, znakomitym suplementem osobowości. Feromony zwiększają potencjał płciowy, ludzie w oczach kobiet zatrzymują się bardziej atrakcyjni, przystojni i zajmujący. Potwierdzają to znaczne badania naukowe, które przesuwane są zawsze metodą podwójnie ślepej próby.

Perfumy z feromonami to innowacyjny trend na światowym rynku perfum. Perfumy z feromonami są idealnym rozwiązaniem zawsze, kiedy chcemy zwrócić szczególną uwagę płci przeciwnej. Feromony sprawiają, że zatrzymujemy się bardziej dobrzy. Perfumy zapewniają estetyczny i dużo broniący się zapach.

Dla mężczyzn ceniących prostotę uniwersalnych produktów stworzyliśmy specjalną edycję feromonów o nazwie Aqua Disiac. Skuteczność feromonów połączyliśmy z popularnym zapachem! Perfumy feromonowe dają nam sukces wszędzie tam, gdzie chce nam na skutecznym odbiorze, zawsze kiedy chcemy podwyższyć własną atrakcyjność seksualną.

Aqua Disiac zapach to feromon to możliwość na pobudzenie pożądania u kobiet, poprzez wpływanie na pierwszy układ nerwowy – pożądanie wytwarza się w środku. Wspomaga napięcie i sprzyja stworzeniu erotycznego nastroju. Doskonałe feromony męskie na podryw lub sprawdzony środek na danie pikanterii do klubie. Jednak Aqua Disiac zatem nie tylko specyfik wzbudzający pożądanie. Mężczyźni, których organizm naturalnie wydziela dużo androsteronu są postrzegani jak bardziej silni, pewni siebie, światli i asertywni.

Właściwości perfum Aqua Disiac

Nacisk na twarz przeciwną. Osoby uczestniczące w Naszym otoczeniu zatrzymują się rozmowne, towarzyskie, czasami zdolne do flirtu. Zwiększasz pożądanie oraz zainteresowanie swoją rolą. Stajesz się osobą bardziej interesującą seksualnie.
Wpływ na konkurentów. Twoi konkurenci mają cię z grubszym wpływem. Szukają Twojej aprobaty. Stajesz się osobą dominującą w środowisku.
Pomysł na Twoją osobę. Po zastosowaniu Aqua Disiac stoisz się pobudzony, wzrasta Twoja spontaniczność, błyskotliwość oraz pewność siebie oraz nie stanowi więc nic zgodnego z Twoim nastawieniem. Może pojawić się poczucie gorąca.

Korzyści Aqua Disiac

Poprawa stanie,
Podniesienie pewności siebie,
Zwiększenie poczucia własnej wartości,
Polepszenie stosunków w książki,
Zdobycie autorytetu,
Większe zaangażowanie ze części płci przeciwnej,
Magia feromonów w bezpośredniej cenie,
Działają natychmiast po pierwszym użyciu,
Poręczne opakowanie 10ml z dozownikiem jednak przy tobie,
Jakość gwarantowana międzynarodowym certyfikatem.

Brak zapachu nie stanowi dla kupujących przeszkody, dzięki czemu można ich użytkować wspólnie ze prostymi perfumami.

Jinx Candle buy
Aqua Disiac
Nivelisan 2