Untoxin to suplement diety w skór tabletek. Artykuł ten przeznaczony jest do stosowania w okresach prania oraz detoksykacji organizmu ze złych substancji, których nagromadzenie może być efektem przyjmowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Dokonuje się toż na prawdziwe przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie pigułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji miękkiej oraz ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we naturze, co zabiera się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy używać w trakcie albo po posiłku, popijając niezliczoną liczbą wody. 

Początkowe efekty stosowania preparatu Untoxin można stwierdzić tylko po siedmiu dniach z rozpoczęcia jego stosowania. 

Należy dbać o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Untoxin jest alergia na jeden jego składnik.

Suplementy diety winnym być gromadzone w temperaturze domowej w forma naturalny dla maleńkich dzieci. Zabezpieczać przed słońcem i robieniem wilgoci. Wyrób poświęcony jest dla osób odpowiedzialnych. Suplement diety nie może żyć podawany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoksin

Acai-Berry-Extreme

AfricanMango