African mango to znakomita alternatywa dla ludziach tych, którzy muszą w nieskomplikowany sposób dopomóc twojemu organizmowi pozbyć się nadwagi jak oraz dla osób, jakie posiadają teraz za sobą badania w użytkowaniu nieskutecznych syntetycznych suplementów bądź co gorsza leków odchudzających. African MANGO to atrakcyjny i całkowicie naturalny suplement bez syntetycznych substancji, niesamowicie sprawnie wpływający na kontrolę przemiany rzeczy i naturalną utratę wagi.

Pamiętaj, że pytając o zdrowie własnego ciała zyskujesz także lepsze samopoczucie. Warto podjąć wyzwanie diety odchudzającej, powiększyć aktywność ruchową, zmienić dietę oraz stosować prawidłową suplementację. Ponadto będąc zdrowo usuniesz ze mojego bycia ryzyko dolegiwości powstających z nadwagi.”

african MANGO – skład

Dzienna porcja zawiera:

>1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, co jest odpowiednikiem 12000 mg zwykłego ekstraktu, jedna kapsułka zawiera 400 mg. wynik ten powoduje najwyższą dopuszczalną porcję ekstraktu z pestek mango

Wskazania do przyjmowania

Podaje się stosowanie 3 pigułek african MANGO dziennie. Dla zdobycia najciekawszego efektu należy stosować pigułki w trakcie lub wręcz po posiłku, pijąc wodą. Nie powinno się przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Przeciwwskazania

Nie łączyć u pań w ciąży, matek karmiących, kobiet ze zdiagnozowanymi chorobami układu krążenia, nieżytu żołądka oraz dzieci poniżej 18 roku życia.

African Mango

untoxin

AcaiBerry Extreme