Suplement TriApidix300 poświęcony jest dla pań odchudzających się, które planują pozbyć się zbędnych kilogramów oraz sprawdzać wagę.

TriApidix30 metabolizm i robi, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 pomaga też w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, ekstrakt z młodej herbaty 55% EGCG, wyciąg z gorzkiej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, wyciąg z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki wprowadzone w artykule to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno podejmować się tak, jak zalecił lekarz bądź razem z informacjami otwartymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do użytkowania w czasie dnia co dwie kapsułki – rano i wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zaznajomić się z historią ulotki dodaną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergię na swobodny składnik artykułu. Preparatu TriApidix300 nie należy traktować w stopniu ciąży i podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy gromadzić w mieszkaniu niedostępnym dla dzieci. Przed przyjęciem należy zobaczyć datę pozycje na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do użytkowania w rozwoju dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie potrafią stanowić wykorzystywane jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix 300

Ultra Slim