RaspberryKetone700 to suplement diety dla osób, jakie chcą raz na zawsze rozprawić się z nadmiarem kilogramów i spalić zalegający tłuszcz. Wyrób ma wyciągi z produktów maliny właściwej, owoców gorzkiej pomarańczy, liści zielonej herbaty, nasion guarany i owoców acai. Aktywne składniki pochodzenia naturalnego sprawiają, że preparat jest zupełnie miły i pewny.

JAK ODDZIAŁUJĄ

KETONY MALINOWE?

Ketony malinowe to bezpośrednio występujące polifenole roślinne, które mówią za wyjątkowy zapach i aromat owoców malin. Badacze odkryli, że ketony mogą efektywnie przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej poprzez proces termogenezy. Ich wykonanie kładzie się zwłaszcza na podnoszeniu stężenia adiponektyny – hormonu, który w organizmie płaci za poziom glukozy i procesy metaboliczne.

Maliny mają działanie przeciwzapalne i przeciwgorączkowe, zawierają witaminy z grupy B, C oraz E – wzmacniające system immunologiczny. Udowodniono, że polifenole zaopatrzone w malinach opóźniają procesy starzenia oraz korzystnie wpływają na twarz. Dodatkowym walorem jest jednocześnie redukcja cholesterolu, oraz tymże samym ograniczenie zagrożenia wystąpienia miażdżycy.

STOSOWANIE

RASPBERRYKETONE700

Systematycznie zażywaj kapsułki RaspberryKetone700. Zamknięty w nich wyciąg z malin przyspieszy Twój metabolizm oraz spalanie tłuszczu. Ponadto zabezpieczysz się przed działaniem wolnych rodników, usuniesz nadmiar wody z organizmu oraz zmienisz swoją odporność.

Raspberryketone-700

SnoreBlock

Premium Collagen5000