Łysienie jest przedmiotem wielu ludzi, nie jedynie w dawniejszym wieku. Czasami problem z siłą włosów pojawia się i u pań oraz wyjątkowo nie są to niesamowite przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede każdym dla gości, ale nie ma żadnych przeciwwskazań mówiących, iż nie mogą spośród niego wykorzystywać także kobiety. Jego skład został tak dobrany, że pracuje na organizm holistycznie poprzez zmienianie sposobu zachodzenia kilku procesów, co łącznie zabiera się nie dopiero na samą ochronę przed wypadaniem włosów, lecz też zdecydowanie poprawia jakość włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą podstawą wypadania włosów jest wiek. Z biegiem lat procesy metaboliczne będące w roli głowy stoją się coraz mniej funkcjonalne, przez co organizm nie radzi sobie z prawidłowym odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu sprawy jest początkowo ograniczanie się włosów, utrata przez nie połysku oraz łamliwość, co w niewielkim czasie zmienia się po nisku w wypadanie włosów. Proces z okresem postępuje dodatkowo w miejsce traconych włosów nowe włosy powstają w dużo niższym rozmiarze. Owłosienie głowy zatrzymuje się najpierw rzadkie, potem niepełne, i na brzegu pozostajemy bez włosów zaś nie jest teraz powrotu do stanu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty jest o właściwe ekstrakty roślinne oraz system witamin, wpływających korzystnie na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; sok ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; ekstrakt z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy stosować bezpośrednio przed posiłkiem, i znacznie w jego trakcie. Spożycie niezliczonej dawek płynów już po połknięciu tabletki stanowi niezwykle pożądane.

W właściwej kuracji należy stosować dwie pigułki dziennie przy różnorodnych posiłkach. Najlepiej po jednej przy kolacji a przy śniadaniu. Pierwsze efekty terapii można zauważyć po około 3 tygodniach z przyjęcia pierwszej tabletki. Dawanie większych dawki preparatu nie stanowi w stanie zwiększyć aktywności suplementu.

Flexin-500

Goji-Berry 500

Flexin-500