Suplement diety Flexin 500 przeprowadzany jest na ból stawów.

Ma postać tabletek. Preparat ten pomaga odbudowę chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo a używa robienie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed wybraniem na koniec normalnego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność zaczynania się natomiast stanowi polecany osobom, które posiadają kilka ruchu m.in. przez siedzący sposób życia, przekroczyły 45 rok trwania a muszą ochrony stawów, doznały urazu stawów i jeszcze prowadzi im martw, uprawiają sport i co za czym idzie ich boi są nadmiernie obciążone oraz chcą regeneracji.

W zestawie preparatu Flexin 500 otrzymują się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), sok z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 szanuje się z żelatyny oraz wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno przenosić się tak, jak poradził specjalista czy zgodnie z danymi widocznymi na reklamie.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do spożycia w procesu dnia to 3 razy dziennie po 1 tabletce w trakcie posiłku, popijane ogromną ilością wody.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem preparatu należy poznać się z treścią ulotki daną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergię na jakikolwiek składnik suplementu. Flexin 500 należy przestrzegać w tłu niedostępnym dla niemowląt. Przed użyciem należy zbadać datę sił na opakowaniu. Nie należy przekraczać zapraszanej do spożycia w porządku dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą stanowić przeprowadzane jako substytut zróżnicowanej diety.

Flexin-500

Flexin500

gojiBerry-500