African MANGO to zwykły suplement diety prosty w formy tabletek. Efekt ten mówiony jest dla kobiet dorosłych, które zmagają się z tuszą i wymagają zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do przyjmowania tabletek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu i kontroli wagi ciała.

Podstawowym składnikiem materiału jest olejek z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Element ten zyskał pozycję w Okresach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, mających na końca udokumentowanie jego skuteczności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest ciepłym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa znaczącą kwestię w toku odchudzania. Fakt ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i redukując odczuwanie głodu.

Zaopatrzony w formulacji artykułu African MANGO wyciąg z pestek afrykańskiego mango wspiera redukcję i ochronę wagi. Fakt ten także działa dobrze na obniżenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we natur.

Skład:

W składzie suplementu diety African MANGO znajdują się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając dużą liczbą wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do uznania to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla zdobycia najodpowiedniejszego wyniku należy stosować kapsułki w trakcie czy wręcz po posiłku.

Zawartość punktów w 3 kapsułkach artykułu African MANGO: 1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (etapowi to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie przekraczać wskazanej do przyjęcia dziennej porcji preparatu.

African Mango900

biovelisstabs

breast fast