Untoxin to suplement diety w formy kapsułek. Efekt ten dedykowany jest do wprowadzania w stanach prania oraz detoksykacji organizmu ze szkodliwych substancji, których nagromadzenie prawdopodobnie żyć skutkiem stosowania niewłaściwej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Miesza się wtedy na prawdziwe przyspieszenie tempa przemiany materii. W skutku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak sok z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji delikatnej i ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego przychodzą na obniżenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co zabiera się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Kapsułki należy kupować w trakcie bądź po posiłku, popijając znaczną miarą wody. 

Pierwsze efekty stosowania preparatu Untoxin można zobaczyć już po siedmiu dniach z zaczęcia jego zażywania. 

Należy pamiętać o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergia na dowolny jego element.

Suplementy diety powinny być zatrzymywane w temperaturze domowej w metoda ważny dla maleńkich dzieci. Chronić przed promieniowaniem oraz wykonywaniem wilgoci. Produkt dedykowany stanowi dla pań odpowiedzialnych. Suplement diety nie że żyć dawany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

Derminax promocja

Follixin promocja