Łysienie jest przedmiotem wielu facetów, nie dopiero w starszym wieku. Czasami kłopot z siłą włosów pojawia się i u osób oraz nic nie są to jedyne przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede każdym dla facetów, ale nie ma żadnych przeciwwskazań mówiących, iż nie mogą z niego posiadać także osoby. Jego skład został tak dobrany, że oddziałuje na układ holistycznie poprzez zmienianie sposobu bycia kilku procesów, co łącznie zabiera się nie tylko na indywidualną ochronę przed wypadaniem włosów, ale i znacznie polepsza kondycja włosów. 

Najważniejszą przyczyną wypadania włosów jest wiek. Z biegiem lat procesy metaboliczne trwające w postaci głowy stają się coraz mniej skuteczne, przez co system nie radzi sobie z właściwym odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu myśli jest najpierw kładzenie się włosów, utrata przez nie połysku i łamliwość, co w krótkim okresie robi się po nisku w wypadanie włosów. Proces z okresem postępuje również w pomieszczenie traconych włosów nowe włosy panują w bardzo niższym rozmiarze. Owłosienie głowy zatrzymuje się najpierw rzadkie, potem niepełne, i na tyle zostajemy bez włosów natomiast nie posiada obecnie powrotu do stanu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty stanowi o zdrowe wyciągi roślinne oraz kompleks witamin, wpływających pozytywnie na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; wyciąg ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; ekstrakt z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy stosować bezpośrednio przed posiłkiem, i tak w jego trakcie. Spożycie wielkiej sum płynów już po połknięciu pigułki jest niezmiernie korzystne.

W zwykłej kuracji należy stosować dwie kapsułki dziennie przy różnych posiłkach. Najlepiej po jednej przy kolacji i przy śniadaniu. Pierwsze rezultaty kuracji można zauważyć po jakiś 3 tygodniach od przyjęcia pierwszej kapsułki. Przyjmowanie większych porcji specyfiku nie stanowi w stanie podnieść aktywności suplementu.

Przeciwwskazaniem jest alergię na każdy składnik suplementu Follixin.

Suplementy diety powinny być zatrzymywane w styl naturalny dla małych dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności dany na opakowaniu produktu. Nie wchodzić zalecanej porcji do użytkowania w czasu dnia. Suplementy diety nie mogą być łączone jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Follixin tanio

Untoxin tanio

Derminax