Suplement diety Flexin 500 kierowany istnieje na ból stawów.

Posiada postać kapsułek. Preparat ten działa regenerację chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo również zajmuje robienie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed wybraniem na skutek codziennego funkcjonowania. Ponadto Flexin 500 polepsza zdolność rzucania się także jest zalecany osobom, jakie posiadają kilku ruchu m.in. przez siedzący sposób życia, przekroczyły 45 rok bycia oraz wymagają ochrony stawów, doznały urazu stawów oraz wciąż towarzyszy im ból, uprawiają sport i co za tym idzie ich boi są nadmiernie obciążone i muszą regeneracji.

W składzie preparatu Flexin 500 otrzymują się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), sok z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 łączy się z żelatyny oraz wody.

Dawkowanie Flexinu 500 powinno robić się tak, jak zalecił lekarz bądź zgodnie z nowościami dostępnymi na ulotce.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do użytkowania w rozwoju dnia to 3 razy dziennie po 1 tabletce w trakcie posiłku, popijane dużą dawką wody.

Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z historią ulotki daną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na swobodny składnik suplementu. Flexin 500 należy przechowywać w tłu niedostępnym dla niemowląt. Przed zażyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać zapraszanej do jedzenia w rytmu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie potrafią być przydatne jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Flexin500 tanio

Femmax

Breast Fast promocja