Xtrasize to tabletki, jakie tworzą zrobić, iż penis zyska na odległości oraz grubości. Chodzą na podstawie poprawy przepływu krwi oraz powiększenie chłonności ciała jamistego, z którego wystawiony jest męski penis. Dzięki temu długość i grubość członka ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze efekty są pojawić się po paru dniach również powinna wtedy żyć zdolniejsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 dobrych do przyjęcia kapsułek i wystarcza na 2 miesiące kuracji. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można zakupić tylko przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na części znajdziesz baner dzięki któremu kupisz Xtrasize w korzystniejszej cenie.

Xtrasize – jakie rezultaty można dokonać po kuracji

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w wczesnym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o jakiś 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie kuracji przez kolejne 2mc jest spowodować, iż penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera jedynie naturalne składniki. Że znaleźć na kartce producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „jest przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę ekologicznych składników, które przyjmowane są od lat”.

Bardzo na podstronach szukamy informację, że w zespół tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto oraz l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest niezawodny?

Specyfik ten stał przebadany oraz otwarty do obrotu na obszarze Unii Europejskiej. Posiada wszelkie certyfikaty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co wysoce – przeszukując internet w poszukiwaniu decyzji o tych tabletkach nie natknęliśmy się na informacje rozmawiające o pojawieniu się każdych większych zysków ubocznych towarzyszących terapii.

Tabletki mają w bezpośrednim sklepie wyłącznie naturalne składniki dlatego możliwość pojawienia się efektów ubocznych jest wysoce dokładnie ograniczona.

Xtrasize

zytax tanio

tani Vigrax