Nadwaga, w szczególności pośród kobiet, definitywnie nigdy nie jest czymś dobrym – w końcu praktycznie każda przedstawicielka płci pięknej pragnie wyglądać w atrakcyjny sposób. Byłoby najdogodniej, gdyby skrywanie prawdziwej wagi za pomocą odzieży nie miało w żadnym wypadku miejsca, w końcu lepsza możliwość to zabranie się nareszcie za swoją osobę, zrzucenie niepotrzebnych kilogramów, lecz wiadoma kwestia, że nie we wszystkich przypadkach jest to realne. I właśnie dlatego jak najbardziej warto ubierać się tak, aby nie było widać tłuszczu na nogach, dużych pośladków lub wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

Najważniejsza rzecz to luźniejsze ubrania, które nie przylegają za bardzo do poszczególnych części ciała. Wszelkiego rodzaju obcisłe bluzki czy spódniczki wyglądają naprawdę seksownie, lecz tylko wtedy, gdy kobieca sylwetka jest zbliżona do ideału. Naturalnie jest sporo pań bez żadnych kompleksów, które ubierają się tak jak pragną, ale w tym momencie trzeba się skupić na takich kobietach, które może nie mają kompleksów, co najzwyczajniej w świecie nie chciałyby wszystkiego pokazywać. Zatem na jakiś okres czasu schowajmy głęboko w szafie obcisłe ubrania, ponieważ nie będą już nam do czegokolwiek potrzebne w nieodległym czasie.

Różnokolorowe ubrania to również wspaniały pomysł. Co jak co, lecz brązowa spódniczka, czarne buty i przykładowo biała bluzka autentycznie nie są odpowiednią kombinacją, bo najzwyczajniej powodują we wszystkich przypadkach nieciekawy skutek. To znaczy prezentujemy się dużo grubiej aniżeli jest to w świecie rzeczywistym. W przypadku butów nie liczy się kolor, a najzwyczajniej obcas. Zatem unikajmy sandałów, obuwia na niskiej podeszwie – nie dość, że zabierają nam cenne centymetry, to jeszcze w znacznym stopniu pogrubiają. Dużo bardziej odpowiednie są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html w naszym przypadku buty na obcasie.