avatar_99_page

O ile zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, powinieneś systematycznie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia i formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Badania wykazują, że mężczyźni, którzy pokonują pieszo każdego dnia 3 kilometry, mają o połowę mniej problemów z erekcją w porównaniu potencja do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Żyły funkcjonują na najlepszym poziomie jedynie wtedy, kiedy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba na starcie robić wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby spowodować dostrzegalną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to faktycznie możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są owocem istnienia nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do penisa. Nigdy nie poczułeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj w takim przypadku o częstym ziewaniu oraz uwalnianiu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za lenia.

Śpij długo i dobrze

Po stosunku twój członek jest zazwyczaj wyczerpany. Musi odpocząć. Tym samym szalenie istotne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W trakcie odpowiedniego snu zdrowy mężczyzna doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, że twój penis jest kamagra w zelu zdrowy oraz przygotowany do ponownego działania. Twój członek “ładuje się” w czasie snu. Tak więc dla mocnej oraz zdrowej erekcji, zdrowy oraz długi sen jest niezmiernie ważny.