Young happy couple in bed

Czasami seks jest bolesny

Seks, który zwykle jest przyjemnością, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Jest tak wtedy, kiedy cierpisz na jedną z pięciu chorób. Poznaj przyczyny, które mogą zamienić twoją przyjemność w prawdziwy koszmar.

Tych pięć przyczyn to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, cialis rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego i choroba Peyroniego. Wymienione schorzenia można leczyć środkami tradycyjnymi, z reguły lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Znane są też domowe sposoby leczenia kilku z nich.

Podobno wszyscy mężczyźni lubią seks, lecz tych kilka przypadłości może doprowadzić do tego, że twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Warto więc wiedzieć nieco więcej o tych chorobach oraz o sposobach leczenia ich, jeśli już cię dopadną.

Zakażenie dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną zakażone przez bakterie, to zaczynasz chorować na zakażenie dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i spowodować nieodwracalne ich uszkodzenie. Większa część zakażeń dróg moczowych zaczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistego kanału, przez który wydalasz mocz levitra z pęcherza moczowego. Bakterie, które powodują infekcje, w większości wypadków znajdują się w jelicie grubym i są też w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie dróg moczowych są większe, jeżeli wypijasz zbyt mało płynów, albo jeśli chorujesz na cukrzycę. Przyrost gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe również pogłębiają ryzyko zakażenia dróg moczowych.