indeks1

Przez co nie masz ochoty na seks?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może między innymi obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co prowadzi do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może też skutkować osłabieniem mięśni, zmniejszeniem masy kostnej oraz zaburzeniami erekcji. Inne choroby, które cialis bez recepty mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i problemy z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, podpytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar przepisywany w terapii prostaty, mogą także wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich stosowania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, wnikliwie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o ich działaniu potencja
jak również o ich efektach ubocznych.

Tryb życia

Większość ludzi myśli, że niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyczy starszych mężczyzn. Jednak to nieprawda. W dzisiejszych czasach wielu młodych mężczyzn w późnych latach 30. i na początku lat 40. zgłasza kłopoty z niskim libido. Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy może być nieprawidłowy styl życia albo szkodliwe nawyki, takie jak palenie tytoniu, zła dieta, brak snu oraz inne podobne sytuacje. Zastanów się nad zmianą stylu życia, zerwij z tytoniem, rozpocznij uprawianie sportu oraz zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna stanowić już problemu.